Şube Müdürlükleri

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü 0 (242) 345 28 20-21-22 0 (242) 346 67 80 07.gidayem@tarimorman.gov.tr
Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü 0 (242) 345 28 20-21-22 0 (242) 346 67 80 07.bus@tarimorman.gov.tr
Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü 0 (242) 345 28 20-21-22 0 (242) 346 67 80 07.kko@tarimorman.gov.tr
Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü 0 (242) 345 28 20-21-22 0 (242) 346 67 80 07.ktv@tarimorman.gov.tr
İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü 0 (242) 345 28 20-21-22 0 (242) 346 67 80 07.imi@tarimorman.gov.tr
Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü 0 (242) 345 28 20-21-22 0 (242) 346 67 80 07.haysag@tarimorman.gov.tr
Tarımsal Altyapı ve Arazi Değerlendirme Şube Müdürlüğü 0 (242) 345 28 20-21-22 0 (242) 346 67 80 07.atta@tarimorman.gov.tr
Döner Sermaye Saymanlığı 0 (242) 346 67 89 0 (242) 346 48 60
Balıkçılık ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü 0 (242) 345 28 20-21-22 0 (242) 346 67 80 07.bsu@tarimorman.gov.tr
Çayır Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürlüğü 0 (242) 345 28 20-21-22 0 (242) 346 67 80 07.cymbs@tarimorman.gov.tr

İlçe Müdürlükleri

Birim Telefon Belgegeçer E-Posta
Aksu 0 (242) 426 25 76 0 (242) 426 38 81 07.aksu@tarimorman.gov.tr
Döşemealtı 0 (242) 421 44 17 0 (242) 421 44 16 dosemealti@tarimorman.gov.tr
Kepez 0 (242) 344 69 10 0 (242) 344 69 58 kepez@tarimorman.gov.tr
Konyaaltı 0 (242) 229 94 70 0 (242) 229 94 71 konyaalti@tarimorman.gov.tr
Muratpaşa 0 (242) 247 92 19 0 (242) 248 83 39 muratpasa@tarimorman.gov.tr
Akseki 0 (242) 678 10 28 0 (242) 678 10 11 akseki@tarimorman.gov.tr
Alanya 0 (242) 513 12 34 0 (242) 513 20 91 alanya@tarimorman.gov.tr
Elmalı 0 (242) 618 63 50 0 (242) 618 63 51 elmali@tarimorman.gov.tr
Finike 0 (242) 855 11 25 0 (242) 855 51 27 finike@tarimorman.gov.tr
Gazipaşa 0 (242) 572 10 04 0 (242) 572 10 20 gazipasa@tarimorman.gov.tr
Gündoğmuş 0 (242) 781 20 03 0 (242) 781 20 03 gundogmus@tarim.gov.tr
İbradı 0 (242) 691 23 89 0 (242) 691 20 16 ibradi@tarimorman.gov.tr
Demre 0 (242) 871 48 68 0 (242) 871 48 68 demre@tarimorman.gov.tr
Kaş 0 (242) 836 10 64 0 (242) 836 10 09 kas@tarimorman.gov.tr
Kemer 0 (242) 814 35 58 0 (242) 814 66 69 07.kemer@tarimorman.gov.tr
Korkuteli 0 (242) 643 60 12 0 (242) 643 60 08 korkuteli@tarimorman.gov.tr
Kumluca 0 (242) 887 11 17 0 (242) 887 10 07 kumluca@tarimorman.gov.tr
Manavgat 0 (242) 746 10 90 0 (242) 746 10 90 manavgat@tarimorman.gov.tr
Serik 0 (242) 722 11 80 0 (242) 722 69 81 serik@tarimorman.gov.tr
Antalya İl Tarım ve Orman Müdürlüğü Vatan Bulvarı, Sedir Mahallesi, Tarım Kampüsü, Muratpaşa / ANTALYA Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Telefon : 0242 345 28 20 (3 Hat) Faks : 0242 346 67 80 E-Posta : antalya@tarimorman.gov.tr KEP : antalya@gthb.hs01.kep.tr
''